Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Atbalsta līdzekļu piešķiršanu apgaismojuma ierīkošanai Jaunciema gatvē  2

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja atbalstījusi 150 428 latu piešķiršanu no Pilsētas attīstības fonda apgaismojuma izbūvei Jaunciema gatves posmā no Emmas ielas līdz Lapsukalna ielai, liecina domes sniegtā informācija medijiem.

Satiksmes departaments informē, ka Jaunciema gatvē ir augsta satiksmes intensitāte, ievērojams smagā autotransporta īpatsvars, tuvu brauktuves malām atrodas koki, tāpēc minētajā posmā ir reāli apdraudēta satiksmes dalībnieku – gājēju, velo un autotransporta drošība.

Lai paaugstinātu kustības drošību un uzlabotu satiksmes apstākļus, Jaunciema gatves posmā starp autobusu pieturām Emmas iela un Ligeri (kopumā 2700 m) ir nepieciešams izbūvēt ielas apgaismojumu. Ielas apgaismojuma projekts ir izstrādāts un iekļauts Rīgas domes projektu vadības sistēmā. Projekta līdzekļu saņēmējs un realizētājs būs Rīgas pašvaldības aģentūra Rīgas gaisma.

Jautājumu par līdzekļu piešķiršanu šā projekta realizēšanai vēl izskatīs Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma