Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Atbalsta līdzekļu piešķiršanu apgaismojuma ierīkošanai Jaunciema gatvē  2

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja atbalstījusi 150 428 latu piešķiršanu no Pilsētas attīstības fonda apgaismojuma izbūvei Jaunciema gatves posmā no Emmas ielas līdz Lapsukalna ielai, liecina domes sniegtā informācija medijiem.

Satiksmes departaments informē, ka Jaunciema gatvē ir augsta satiksmes intensitāte, ievērojams smagā autotransporta īpatsvars, tuvu brauktuves malām atrodas koki, tāpēc minētajā posmā ir reāli apdraudēta satiksmes dalībnieku – gājēju, velo un autotransporta drošība.

Lai paaugstinātu kustības drošību un uzlabotu satiksmes apstākļus, Jaunciema gatves posmā starp autobusu pieturām Emmas iela un Ligeri (kopumā 2700 m) ir nepieciešams izbūvēt ielas apgaismojumu. Ielas apgaismojuma projekts ir izstrādāts un iekļauts Rīgas domes projektu vadības sistēmā. Projekta līdzekļu saņēmējs un realizētājs būs Rīgas pašvaldības aģentūra Rīgas gaisma.

Jautājumu par līdzekļu piešķiršanu šā projekta realizēšanai vēl izskatīs Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens    3

Pēc 18 dienu un 12,45 tūkst. km gara ceļojuma - caur Kazahstānu, Krieviju, Baltkrieviju, Poliju, Vāciju, Beļģiju un Franciju - Londonu sasniedzis pirmais tiešais konteinervilciens no Jivu pilsētas Ķīnā, vēsta ārvalstu mediji. Tā...

Reklāma