Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Atbalsta reversās satiksmes joslas izveidi uz tilta pār Mīlgrāvi  1

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja atbalstījusi priekšlikumu par reversās satiksmes joslas izveidi uz tilta pār Mīlgrāvi un lūgumu par 28 tūkstošu latu piešķiršanu no Rīgas pilsētas attīstības fonda izpētes un projektēšanas darbu veikšanai, informēja Rīgas dome.

Rīgas domes Satiksmes departaments ir veicis satiksmes intensitātes mērījumus, kuri parāda, ka pēdējā gada laikā ir būtiski mainījies satiksmes plūsmu raksturs un reversās joslas izveidošana tiltam pār Mīlgrāvi ir lietderīga. Tilta brauktuves platums ir pietiekams papildus joslas ierīkošanai.

Lai varētu izveidot reverso satiksmes joslu, jāizstrādā būvprojekts, kurā bez luksoforu projektēšanas jāveic arī ielu projektēšanas darbi un satiksmes plūsmu izmaiņu ietekmes uz tuvākajiem krustojumiem izpēte un jāizstrādā nepieciešamie risinājumi.

Galīgo lēmumu par līdzekļu piešķiršanu pieņems Rīgas domes Prezidijs.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Pārmet seku neizvērtēšanu

Pārmet seku neizvērtēšanu  1

Nepārdomāti ieviešot kopbraukšanas pakalpojumu, regulārajiem pasažieru pārvadātājiem varētu tikt atņemta daļa pasažieru. Tā intervijā DB norāda AS Liepājas autobusu parks valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns. «Savulaik es biju...

Reklāma