Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Atbalsta reversās satiksmes joslas izveidi uz tilta pār Mīlgrāvi  1

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja atbalstījusi priekšlikumu par reversās satiksmes joslas izveidi uz tilta pār Mīlgrāvi un lūgumu par 28 tūkstošu latu piešķiršanu no Rīgas pilsētas attīstības fonda izpētes un projektēšanas darbu veikšanai, informēja Rīgas dome.

Rīgas domes Satiksmes departaments ir veicis satiksmes intensitātes mērījumus, kuri parāda, ka pēdējā gada laikā ir būtiski mainījies satiksmes plūsmu raksturs un reversās joslas izveidošana tiltam pār Mīlgrāvi ir lietderīga. Tilta brauktuves platums ir pietiekams papildus joslas ierīkošanai.

Lai varētu izveidot reverso satiksmes joslu, jāizstrādā būvprojekts, kurā bez luksoforu projektēšanas jāveic arī ielu projektēšanas darbi un satiksmes plūsmu izmaiņu ietekmes uz tuvākajiem krustojumiem izpēte un jāizstrādā nepieciešamie risinājumi.

Galīgo lēmumu par līdzekļu piešķiršanu pieņems Rīgas domes Prezidijs.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris  2

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunu kuģi Elandra Eagle, informē LSCSM. Jaunais tankeris Elandra Eagle ir paredzēts naftas...

Reklāma