Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Atceltie airBaltic reisi draud izjaukt arī Valsts prezidenta darba kārtību

Patlaban tiek meklēti citi veidi, kā Valsts prezidents Andris Bērziņš varētu nokļūt uz Latviju no Briseles, jo aviokompānijas airBaltic rīcība, atceļot reisus, draud izjaukt prezidenta darba kārtību, to sarunā ar biznesa portālu db.lv norādīja Bērziņa preses sekretāre Līga Krapāne.

Pagaidām šie citi lidošanas varianti vēl tiekot meklēti.

Saistītie raksti

Ja prezidents nevarēs laicīgi atgriezties mājās, tas izjauks plānoto darba kārtību, norādīja Krapāne, piebilstot, ka Latvijā Bērziņam jāatgriežas vēlākais līdz rītdienas rītam. 14. septembrī divpadsmitos paredzēta tikšanās ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču un Finanšu ministrijas valsts sekretāri Sanitu Bajāri saistībā ar vizīti uz Ņujorku.

Jau vēstīts, ka airBaltic otrdien atcēlusi reisus no un uz Briseli, Berlīni, Stokholmu, Tallinu un Viļņu, bet pirmdien airBaltic atcēla reisus no un uz Briseli, Berlīni, Tallinu un Viļņu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  1

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma