Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Krievijas premjers Vladimirs Putins brauc ar Lada Kaļina

REUTERS/SCANPIX

Atdzimst žiguļu eksports caur Rīgas ostu  5

SIA Rīgas Centrālais termināls (RCT) septembrī pieņēmis pirmo automašīnu Lada partiju, kura tālāk tiks nosūtīta uz Centrālamerikas valstīm.

Līdz šā gada beigām plānots saņemt 2,5 tūkst. automašīnu, informēja Rīgas Tirdzniecības ostas Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Vizule.

Saistītie raksti

«Pēc vairāk kā 20 gadu pārtraukuma atsākām Ladu eksportu, kas Padomju laikā caur termināli tika sūtītas lielos apjomos. Ceram, ka Krievijas ražotāji izmantos mūsu termināļa priekšrocības un izveidosies ilgtermiņa sadarbība,» norāda RCT valdes loceklis Valdis Andersons.

Lada ir visatpazīstamākais Krievijas ražotāju zīmols pasaulē, kā arī viens no visvairāk saražotajiem automobiļiem pasaulē.

2009.gadā RCT ieņēmumi sasniedza 29,8 milj. eiro un gada laikā tika atstrādātas 6,5 tonnas kravu. RCT ir Rīgas Tirdzniecības ostas uzņēmums.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  3

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma