Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Atjaunos Vanšu tilta segumu

No pirmdienas, 25.jūnija, Rīgā sāksies Sabiles ielas rekonstrukcija posmā no Kalnciema ielas līdz Ernestīnes ielai, kā arī tiks uzsākti priekšdarbi Vanšu tilta brauktuves asfaltbetona seguma atjaunošanai virzienā uz centru., Db.lv informēja Rīgas dome.

"Katru dienu Vanšu tiltu šķērso vairāk nekā 60 000 automašīnu, tāpēc pie šādas satiksmes intensitātes segumu ir nepieciešams atjaunot ik pēc 6-7 gadiem. Pagājušajā gadā tika atjaunots Vanšu tilta segums virzienā uz Pārdaugavu, savukārt šogad to paredzēts atjaunot virzienā uz centru," norādīja pilsētas dome.

Remontdarbi uz Vanšu tilta pārsvarā tiks veikti nakts laikā, tāpēc satiksmes organizācija dienas laikā būs bez izmaiņām. Satiksmes organizācijas izmaiņas būs nepieciešamas tikai nākošās nedēļas nogalē, kad tiks uzklāts jaunais asfaltbetona segums.

Rekonstrukcijas laikā minētajā Sabiles ielas posmā tiks izbūvētas jaunas gājēju ietves, izbūvēta arī lietus ūdens kanalizācijas sistēma un jauns ielas apgaismojums, kā arī tiks uzklāts jauns asfaltbetona segums.

Paredzēts, ka remontdarbi Sabiles ielā tiks pabeigti septembrī, bet uz Vanšu tilta - jau jūlija sākumā.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma