Valsts a/s Latvijas Valsts ceļi (LVC) izsludinājusi iepirkumu konkursu par autoceļa P4 Rīga – Ērgļi posma 52,58 – 61,63 kilometra rekonsturkciju. Tāpat kā iepriekš paredzēts, ka ceļa rekonstrukcijas darbi izmaksās 4,2 milj. Ls, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Jau vēstīts, ka LVC konkurss tika apturēts šā gada marta sākumā, kad par to iesniedza sūdzību ceļu būvniecības SIA Tilts, kas bijis nemierā ar dažām konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

Šis projekts ir saistīts ar Eiropas reģionālais attīstības fonda aktivitāti «Valsts pirmās šķiras autoceļu maršrutu sakārtošana».

LVC mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka līdz 2013. gadam, Eiropas reģionālās attīstības fondam uzņemoties izdevumu lauvas tiesu, paredzēts veikt ieguldījumu reģionālo autoceļu attīstībā.

Jau rakstīts, ka nepieciešamība uzlabot reģionālo autoceļu stāvokli pārsniedzot valsts finansiālās iespējas, tāpēc pirmie sakārtojamie maršruti tika izvēlēti atbilstoši plānošanas reģionu attīstības padomju izvirzītajām prioritātēm. Atbilstoši reģioniem pieejamajam finansējuma apjomam pavisam tika atbalstīti 35 no 55 iesniegtajiem autoceļu posmiem. Otrā projektu atlases kārta noslēdzās 2010. gada novembrī un tajā tika apstiprināti vēl 12 projekti. Projektu kopējais apjoms naudas izteiksmē ir vairāk nekā 163 milj. Ls latu, no tiem 139 milj. Ls ir Eiropas reģionālās attīstības fonda nauda. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra