Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Atklāta Mercedes-Benz 15 gadu jubilejai veltīta izstāde

Par godu Mercedes-Benz 15 gadu jubilejai 16.oktobrī Domenikss Auto tirdzniecības centrā atklāta izstāde, kurā apskatāmi dažādi priekšmeti, kas vislabāk attēlo Mercedes-Benz ienākšanu Latvijā un SIA Domenikss veiksmes un panākumu brīžus, informēja SIA Domenikss Mārketinga nodaļas vadītāja Inga Melngalve.

Izstādē ir apskatāmas bilžu galerijas, dažādi video materiāli, pirmā biroja instalācija, Mercedes-Benz S-klases automašīna, ar kuru savā prezidentūras laikā brauca bijušais Latvijas Valsts prezidents Guntis Ulmanis.

Izstādes atklāšanā tika prezentēts arī 1886. gadā Karl Benz radītais pasaulē pirmais motorizētais automobilis Benz-Patent-Motor Car, kas ir mūsdienu automašīnas priekšgājējs un pirmo reizi tiek atvests uz Latviju.

Mercedes-Benz 15 gadu jubilejas izstāde, kā arī ekskluzīvais Benz-Patent-Motor Car līdz šā gada beigām būs apskatāms Domenikss Auto tirdzniecības centrā Krasta ielā 34, Rīgā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma