Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Atliek lemšanu par tarifiem Rīgas sabiedriskajā transportā

Pēc Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova iniciatīvas jautājums par tarifiem Rīgas pašvaldības sabiedriskajā transportā, kas bija jāizskata Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas sēdē šodien, tiks atlikts.

Jautājuma izskatīšana tiks atlikta, lai vēlreiz izvērtētu RP SIA Rīgas satiksme budžetu 2010. gadam, vēsta Rīgas domes priekšsēdētāja preses sekretāre Anna Kononova. Tāpat Rīgas domes priekšsēdētājs tiksies ar SIA Rīgas satiksme vadību, lai atkārtoti spriestu par uzņēmuma finansiālajām iespējām.

Kā jau ziņots, sakarā ar to, ka valdība liedza valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem Rīgas pašvaldībā, Rīgas satiksme ierosināja paaugstināt braukšanas tarifu pašvaldības sabiedriskajā transportā līdz 0.60 Ls, bet pērkot biļeti pie transporta vadītāja – līdz 0.80 Ls, vienlaikus solot saglabāt līdzšinējos atvieglojumus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma