Dienas Bizness

 • 30 piektdiena,
  septembris

  Elma, Menarda, Elna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Atliek lemšanu par tarifiem Rīgas sabiedriskajā transportā

Pēc Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova iniciatīvas jautājums par tarifiem Rīgas pašvaldības sabiedriskajā transportā, kas bija jāizskata Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas sēdē šodien, tiks atlikts.

Jautājuma izskatīšana tiks atlikta, lai vēlreiz izvērtētu RP SIA Rīgas satiksme budžetu 2010. gadam, vēsta Rīgas domes priekšsēdētāja preses sekretāre Anna Kononova. Tāpat Rīgas domes priekšsēdētājs tiksies ar SIA Rīgas satiksme vadību, lai atkārtoti spriestu par uzņēmuma finansiālajām iespējām.

Kā jau ziņots, sakarā ar to, ka valdība liedza valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem Rīgas pašvaldībā, Rīgas satiksme ierosināja paaugstināt braukšanas tarifu pašvaldības sabiedriskajā transportā līdz 0.60 Ls, bet pērkot biļeti pie transporta vadītāja – līdz 0.80 Ls, vienlaikus solot saglabāt līdzšinējos atvieglojumus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma