Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Atrasts sprādzienbīstams priekšmets – vilcieni kavēsies

Dzelzceļa posma Skrīveri – Aizkraukle 77. kilometrā apmēram desmit metru attālumā no sliežu ceļa atrasts sprādzienbīstams priekšmets, kā dēļ posmā apturēta vilcienu satiksme, informē Latvijas Dzelzceļš (LDz).

Paredzams, ka vilcieni šajā līnijā ievērojami kavēsies. Sprādzienbīstams priekšmets atrasts ap plkst. 14.20.

Saistītie raksti

LDz norāda, ka jaunākā informācija par izmaiņām vilcienu kustībā pieejama Dzelzceļa uzziņās vai Latvijas dzelzceļa kontā mikroblogošanas vietnē Twitter.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma