Ar CiTYCREDiT Tev ir iespēja norēķināties par autostāvvietām Rīgā, nosūtot īsziņu.

Tev vairs nav jāuztraucas par to, cik tālu atrodas maksas automāts, Tev nav jākavē laiks, lai sameklētu sīknaudu, sagaidītu čeku un atkal dotos atpakaļ uz automašīnu – Tu vari uzsākt autostāvvietas apmaksu jau dodoties uz tikšanos vai pat vēl atrodoties automašīnā! Autostāvvietas apmaksu Tu vari apturēt tieši tad, kad esi atpakaļ! Ātri, ērti un precīzi!

Īsziņas tekstā jānorāda savas automašīnas numurs, tarifu zona, kā arī tas, vai uzsāc vai apturi stāvvietu ar vārdiem START un STOP. Pavisam vienkārši!

Kā kontrolieris zinās, ka Tu maksā ar CiTYCREDiT? Šim nolūkam Tev jāpaņem bezmaksas CiTYCREDiT uzlīme, kuru ielīmēt savas automašīnas logā. To iespējams saņemt Narvesen un PlusPunkts tirdzniecības vietās.

Stāvvietu apmaksā uzņēmums? Piedāvājam uzņēmumiem noslēgt līgumu ar CiTYCREDiT. Tad par stāvvietu varēs norēķināties ar pēcapmaksu un izbaudīt visas iepriekšminētās priekšrocības!

CiTYCREDiT ir elektroniska norēķinu sistēma. Tas nozīmē, ka samaksa netiks skaitīta no mobilā telefona rēķina, bet gan no CiTYCREDiT konta. Konts tiek atvērts automātiski, uzsākot lietot pakalpojumu, un to Tu vari papildināt www.citycredit.lv vai arī iegādājoties CiTYCREDiT priekšapmaksas karti Narvesen un PlusPunkts tirdzniecības vietās! Vēlies vēl ērtāk? Aktivizē konta automātisko papildināšanu www.citycredit.lv
 
Sāc jau šodien! Ja vēl neesi CiTYCREDiT klients sūti SMS ar tekstu JAUNS uz numuru 1859 un saņem starta kapitālu!

Vairāk informācijas pa tālruni 8001859 vai www.citycredit.lv

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra