Dienas Bizness

 • 27 pirmdiena,
  marts

  Gustavs, Gusts, Tālrīts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8640

  USD: 1.0889

Ekonomika

Atsaukto Volvo īpašniekus Latvijā atradīs paši

Jau ziņojām, ka Volvo atsaucis 56 000 jauno automobiļu, daļa no kuriem nonākusi arī Latvijā. Volvo izplatītājs Latvijā Mūsa Motors Rīga Db.lv norādīja, ka paši sazināsies ar to automašīnu īpašniekiem, uz kuriem attiecas atsaukums.

Mūsa Motors Rīga komentārs: "Jau laicīgi saņēmām informāciju no rūpnīcas, ka 29 no mūsu tirgū esošajiem Volvo V70 / XC70, garantijas remonta ietvaros jāveic SRS sistēmas programmatūras pārlādēšanas darbi. Septiņiem no tiem šis darbs jau ir veikts, pārējiem esam rezervējuši vietas servisā vai arī turpinām sazināmies, lai par to vienotos. Auto īpašnieki var neuztraukties, ja viņu auto būs rūpnīcas atsaukto sarakstā, tad noteikti tuvākajā laikā var gaidīt mūsu garantijas speciālista zvanu.

Rūpnīcas atsaukums tiek veikts, jo pārbaudēs atklāts, ka dažiem auto SRS sistēmas kļūda var izraisīt nepareizu sānu drošības spilvenu un sānu drošības aizkaru atvēršanos noteiktos sānu sadurmju gadījumos. Tas nozīmē, ka atvēršanās var būt novēlota. Šī kļūda nevar izraisīt nekādus citus automobiļa darbības traucējumus."

Komentāri

Reklāma