Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Atvieglos transporta plūsmu Liepājā  2

Liepājas dzelzceļa stacijas teritorijā ierīkos trešās kategorijas dzelzceļa pārbrauktuvi, kas būtiski atvieglos transporta satiksmi uz un no Liepājas ostas, Db.lv informēja Satiksmes ministrija.

Jaunā pārbrauktuve dos iespēju saīsināt laiku un ceļu, kas nepieciešams, lai nokļūtu no Liepājas ostas uz Rīgas šoseju.

Nepieciešamību ierīkot dzelzceļa pārbrauktuvi noteikuši apstākļi, kas apgrūtināja autoceļa projektēšanu satiksmes organizācijas uzlabošanai Liepājas pilsētā.

Plānots, ka dzelzceļa pārbrauktuve būs pastāvīga. Uz tās tiks uzstādīts papildu drošības aprīkojums - barjeras un videonovērošana.

Pārbrauktuves ierīkošanu paredz Satiksmes ministrijas izstrādātais Ministru kabineta rīkojuma projekts Par III kategorijas dzelzceļa pārbrauktuves ierīkošanu Liepājā, kas ceturtdien, 23. augustā tika izsludināts Valsts sekretāru sanāksmē. Šis projekts vēl jāizskata Ministru Kabineta komitejā un jāapstiprina valdībā.

Rīkojuma projekta izpildei finansu līdzekļi no valsts budžeta nav nepieciešami.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma