Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8641

  USD: 1.1220

Ražošana

Atvieglos transporta plūsmu Liepājā  2

Liepājas dzelzceļa stacijas teritorijā ierīkos trešās kategorijas dzelzceļa pārbrauktuvi, kas būtiski atvieglos transporta satiksmi uz un no Liepājas ostas, Db.lv informēja Satiksmes ministrija.

Jaunā pārbrauktuve dos iespēju saīsināt laiku un ceļu, kas nepieciešams, lai nokļūtu no Liepājas ostas uz Rīgas šoseju.

Nepieciešamību ierīkot dzelzceļa pārbrauktuvi noteikuši apstākļi, kas apgrūtināja autoceļa projektēšanu satiksmes organizācijas uzlabošanai Liepājas pilsētā.

Plānots, ka dzelzceļa pārbrauktuve būs pastāvīga. Uz tās tiks uzstādīts papildu drošības aprīkojums - barjeras un videonovērošana.

Pārbrauktuves ierīkošanu paredz Satiksmes ministrijas izstrādātais Ministru kabineta rīkojuma projekts Par III kategorijas dzelzceļa pārbrauktuves ierīkošanu Liepājā, kas ceturtdien, 23. augustā tika izsludināts Valsts sekretāru sanāksmē. Šis projekts vēl jāizskata Ministru Kabineta komitejā un jāapstiprina valdībā.

Rīkojuma projekta izpildei finansu līdzekļi no valsts budžeta nav nepieciešami.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma