Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Audi ieguvusi reklāmas godalgu  4

Pagājušajā nedēļā apbalvošanas ceremonijā Briselē AUDI AG ieguvusi zelta EACA Euro Effie godalgu, kas pasniegta par neparasto reklāmas kampaņu, liecina Audi pārstāvju Latvijā Moller Auto Baltic sniegtā informācija medijiem.

Eiropas Komunikāciju Aģentūru asociācijas (EACA) godalga ir viena no prestižākajām reklāmas balvām Eiropā.

Kā norāda Audi, šī reklāmas kampaņa ietver vienu no visrūpīgāk izstrādātajiem TV klipiem uzņēmuma vēsturē. Tā spilgtākā iezīme ir neparastais skatpunkts. Skatos, kur automobilis brauc pa ūdeni, smiltīm un ledu, kamera tika uzstādīta zem ceļa virsmas. Skatītājs redz automobiļa apakšu: vispirms Audi quattro sacīkšu automobili, tad - Audi Q7. TV reklāmu papildina drukātā un lielformāta vides reklāma, kā arī speciāla interneta lapa Q7 Globe. Kampaņa tika realizēta, sadarbojoties ar aģentūru Kempertrautmann no Hamburgas.

Pavisam uz 16 EACA Euro Effie godalgu kategorijām, ko ik gadu pasniedz Eiropas Komunikāciju Aģentūru asociācija, tika izvirzītas 40 reklāmas kampaņas. Audi ieguva zelta trofeju kategorijā Automobiļi.Effie awards izšķirošais vērtēšanas kritērijs ir kampaņas efektivitāte un iedarbīgums. Reklāmas kampaņai jābūt veiksmīgi noritējušai vismaz divās Eiropas valstīs.

Par visiem uzvarētājiem un viņu darbiem informācija iegūstama, klikšķinot šeit.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma