Aizvadītājā gadā pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Express pārvadājis par 29% vairāk pasažieru nekā 2010. gadā.

Kopējais apkalpoto pasažieru skaits 2011. gadā sasniedzis vairāk nekā 575 tūkstošus.

Lielākais pieaugums bijis vērojams maršrutos Rīga – Sanktpēterburga, kur pasažieru skaits audzis par 70%, un Tallina – Sanktpēterburga, kur tas palielinājies par 28%.

Pateicoties pasažieru skaita pieaugumam, 2011. gadā būtiski augusi Lux Express grupas peļņa – tā bijusi nedaudz lielāka par 514 000 eiro, un, salīdzinot ar 2010. gadu, pieaugusi par 46%.

«Pagājušais gads grupai bijis veiksmīgs – būtiski palielinājām savus ieņēmumus, pasažieru skaitu un peļņu. Mēs paplašinājām savu darbību Polijā un Sanktpēterburgā, gada sākumā atklājām jaunu maršrutu Rīga – Tartu – Sanktpēterburga, kas bija otrais ienesīgākais no grupas maršrutiem. Tāpat esam uzsākuši jaunus biznesa projektus, par ko drīzumā paziņosim arī publiski. Gandarījumu rada fakts, ka pēc vairākiem attīstības gadiem Lietuvas tirgū 2011. gadu beidzot noslēdzam ar peļņu,» sacīja Lux Express valdes priekšsēdētājs Hannes Sārpū (Hannes Saarpuu).

2011. gadā Lux Express grupa investīcijās novirzījusi 2 miljonus eiro. «Pērn veiktās investīcijas saistītas ar zemo cenu autobusu līnijas koncepta paplašināšanu un attīstīšanu jaunos tirgos – iegādājāmies septiņus Simple Express autobusus savas darbības paplašināšanai Latvijas, Lietuvas un Krievijas tirgū,» norādīja H. Sārpū.

Lux Express
grupa ir starptautisks pasažieru pārvadājumu uzņēmums, kas piedāvā autobusu maršrutus starp Igauniju, Latviju, Lietuvu, Poliju un Krieviju. Grupa attīsta divus zīmolus – biznesa klases autobusu līniju Lux Express un zemo cenu autobusu līniju Simple Express.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra