Nesen pabeigtais un valdības izvērtēšanai nodotais Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic audits nesniedz nekādas ziņas par nelikumībām, kas būtu notikušus darījumos starp airBaltic un Bertoldam Flikam daļēji vai pilnībā piederošiem uzņēmumiem.

Tā sarunā Latvijas Radio norādīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Viņš arī norādīja, ka šā gada 1. augustā gaidāms PricewaterhouseCoopers audits par airBaltic finanšu pārskatiem par 2010. gadu un šā gada pirmo pusgadu. Ņemot vērā šī audita rezultātus, tikšot lemts, vai tiks rosināts mainīt airBaltic vadītāju, skaidro satiksmes ministrs.

Augulis neatbildēja uz jautājumu, kādu summu, pēc auditoru novērtējuma, nepieciešams ieguldīt airBaltic, lai nodrošinātu kompānijas likviditāti un tālāku attīstību. Informācija iepriekš airBaltic padomei iesniegtajā ziņojumā, uz kura pamata veikts minētais audits, liecināja, ka lidsabiedrības likviditātes un tālākas attīstības nodrošināšanai nepieciešamā summa var pārsniegt pat miljards latu.

Satiksmes ministrs arī apstiprināja, ka vienīgie piedāvājumi attiecībā uz līdzekļu ieguldīšanu airBaltic attīstībā saņemti no Lielbritānijā reģistrētā čārterreisu uzņēmuma Ocean Sky Aviation Ltd. un airBaltic akcionāra Taurus Asset Management Fund Limited.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra