Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

AP

Augulis: «Ideāli, ja būtu iespējams mainīt Ryanair līgumu»  20

«Tas savulaik noslēgts ne par labu lidostai, ne valstij,» intervijā laikrakstam Neatkarīgā, komentējot airBaltic prezidenta Bertolta Flika sūdzības, ka valsts dotē Ryanair un izkropļo konkurenci, saka satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).

«Mums jādomā arī par mūsu aviokompāniju, kur lielākā daļa kapitāldaļu pieder valstij, par to, kādā veidā vienādot tirgu, lai nebūtu vienai kompānijai kādi īpašāki nosacījumi nekā pārējām,» sacījis ministrs.

Saistītie raksti

Vaicāts: «Ja sakāt, ka līgums ar Ryanair nebija par labu valstij, lidostai, kāpēc tāds tas tika noslēgts?» Augulis atbild: «Iespējams, ka tam laikam atbilstošs līgums ar atbilstošiem nosacījumiem, lai palielinātu pasažieru skaitu, kas tiešām notika. Bet mums jāskatās gan uz pasažieru pārvadājumu apjomu, gan mūsu nacionālo kompāniju. Un lidostai jāatrod labākais risinājums visām kompānijām, kas lido uz Rīgu.»

Runājot par valsts izredzēm atgūt airBaltic preču zīmes no Baltijas aviācijas sistēmām, ministrs sacījis: «Tā kā mums ir budžeta konsolidācija, diez vai valsts atpirks preču zīmes.»

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma