Atbilstoši premjera Valda Dombrovska rezolūcijā paustajam, satiksmes ministrs Uldis Augulis atkārtoti iesniedzis papildinātu dokumentu paketi lēmuma pieņemšanai par airBaltic pamatkapitāla palielināšanu, liecina medijiem sniegtā informācija.

Augulis aicina premjeru un atbildīgos Vienotības ministrus (Finanšu, Ekonomikas un Tieslietu) operatīvi izvērtēt iesniegtos dokumentus airBaltic jautājumā, jo «tagad no tā ir atkarīga jautājuma izskatīšana nākamās otrdienas valdības sēdē, ja vien premjers to nesasauc ātrāk».

«Šodien Satiksmes ministrs ir iesniedzis visus ministrijas rīcībā esošos dokumentus Ministru prezidentam,» akcentēts paziņojumā.

Kā vēstīts, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pārmetis satiksmes ministram Uldim Augulim vilcināšanos saistībā ar Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic situācijas risināšanu un pieļāvis iespēju vērtēt Auguļa atbilstību amatam.

Trešdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu premjers žurnālistiem norādīja, ka Satiksmes ministrijai (SM) iepriekš tika uzdots sagatavot informāciju par vairākiem svarīgiem jautājumiem, tostarp joprojām nav skaidrības par iespējamo airBaltic akcionāru līguma nosacījumu maiņu un uzņēmuma finansēm. «Tāpēc ir pēdējāis laiks rīkoties un pildīt uzdoto,» viņš sacīja.

Dombrovskis apliecināja, ka ir gatavs sasaukt valdības ārkārtas sēdi par airBaltic pamatkapitāla palielināšanu jebkurā laikā, taču vispirms jāsaņem visa prasītā informācija.

Jau vēstīts, ka airBaltic padome informējusi SM, ka kompānijas valde rosina airBaltic pamatkapitālu palielināt par 63,7 miljoniem latu, tostarp 30 miljoni no tiem būtu jau Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) un Baltijas aviācijas sistēmu (BAS) īpašumā esošo obligāciju konvertācija. Pārējā daļa būtu samaksa naudā, kas nepieciešama, lai nodrošinātu sabiedrības turpmāku darbību un attīstību.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra