Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Uldis Augulis

Aivars Liepiņš, Dienas Mediji

Augulis: vairāki scenāriji, kā atgūt airBaltic preču zīmes  13

Lidsabiedrības airBaltic jaunā padome izvērtē iepriekšējās padomes darbu un strādā pie kompānijas preču zīmju atgūšanas, šodien LNT raidījumā 900 sekundes teica satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Pēc ministra stāstītā esot vairāki scenāriji, kā preču zīmes valstij atgūt, taču viņš nenosauca, kādi konkrēti tie ir. Kā varbūtējais risinājums preču zīmju atgūšanai netika izlēgta arī to atpirkšana, taču ministrs nekonkretizēja, kāda tieši varētu būt to vērtība.

Saistītie raksti

Paralēli preču zīmju atgūšanai kompānijas padome strādājot arī pie akcionāru līguma izvērtēšanas, lai valsts varētu palielināt savu ietekmi uzņēmumā.

Air Baltic 49% kapitāla daļu īpašniekam Bertoltam Flikam daļēji piederošajam BAS pārdotas airBaltic un ar to saistītās airBaltic.com, airBaltic Travel.com, airBalticHotels, BalticMiles un Baltic Taxi prežu zīmes. Saskaņā ar airBaltic 2009.gada auditētā gada pārskatu preču zīmju vērtība bijusi 13 miljoni eiro.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma