Šogad astoņos mēnešos līdz augustam Latvijā reģistrētas 14 830 jaunas automašīnas, kas ir par 34.9% mazāk nekā pērn attiecīgajā mēnesī. Vislielākais pieaugums bijis LADA markas automāšīnām - par 226 automašīnām jeb 129.9% vairāk.

 

 

 

  2007.g. līdz augustam2008.g. līdz augustam+/-%
1TOYOTA28401793-1047-36,9
2VW18891595-294-15,6
3ŠKODA18171206-611-33,6
4HONDA1849871-978-52,9
5HYUNDAI1445789-656-45,4
6OPEL1105740-365-33,0
7MAZDA788726-62-7,9
8MITSUBISHI1346712-634-47,1
9FORD1018659-359-35,3
10BMW639580-59-9,2
11CITROEN901572-329-36,5
12RENAULT877555-322-36,7
13NISSAN4265249823,0
14KIA593445-148-25,0
15LADA174400226129,9
16MERCEDES BENZ669332-337-50,4
17AUDI494278-216-43,7
18VOLVO417254-163-39,1
19SUBARU329245-84-25,5
20

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra