Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Aura Auto tirgo arī superMoskvičus  7

Biznesa portāls Db.lv šodien pamanīja, ka automašīnu Mitsubishi tirgotāja Aura Auto mājaslapā sadaļā, kur tiek tirgoti lietotie auto, ievietots sludinājums, ka tiek pārdots arī Moskvičs.

Turklāt šai 1977.gada automašīnai ir superaprīkojums: kruīzkontrole, klimatkontrole, lietus sensors, stereo, signalizācija, imobilaizers un ABS.

Db.lv sazinājās ar uzņēmumu, lai noskaidrotu, vai šis auto patiešām ir izlikts pārdošanai vai tas ir hakeru darbs. Izrādījās, ka patiesa nav neviena no šīm versijām. Kā pastāstīja uzņēmumā, šis esot reklāmas triks, kas tiek izmantots automašīnu pircēju pievilināšanai. Taču, lai gan šis esot vairāk kā joks, esot cilvēki, kuri izteikuši vēlmi iegādāties arī automašīnu Moskvičs. Uzņēmuma tirdzniecības vadītājs patlaban strādājot pie tā, lai klientu vēlmes apmierinātu.

Sludinājumu var aplūkot šeit.

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma