Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Automašīnu nomas vai patapinājuma līgumi būs jāslēdz arī taksometriem  1

Turpmāk uzņēmumam, kurš saņēmis licenci pasažieru pārvadājumiem ar vieglajiem taksometriem, bet tam neizmanto savu transportlīdzekli, ar automašīnas īpašnieku būs jāslēdz nomas vai patapinājuma līgums.

Tas nozīmē, ja pārvadātājam jāslēdz arī darba līgums ar automašīnas vadītāju, DB informēja Satiksmes ministrija.

Saistītie raksti

«Līdz ar šo grozījumu stāšanos spēkā tiks veicināta nodokļu nomaksa par sniegtajiem pakalpojumiem, un taksometru vadītāji būs sociāli aizsargātāki. Tāpat pārvadātājam būs lielāka atbildība par transportlīdzekļu, ar kuriem tiek pārvadāti pasažieri, tehnisko stāvokli,» uz ieguvumiem norāda satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Veicot pārvadājumus, līgumu kopijām būs jāatrodas automašīnas salonā. Tas atvieglošot arī nodokļu nomaksas un nodarbinātības kontroli. Prasība stāsies spēkā ar šā gada 1. septembri.

Līdz šim minētā kārtība attiecās tikai uz pārvadātājiem, kas veic pasažieru pārvadājumus ar autobusu un kravu komercpārvadājumus.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  5

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma