Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Autoražotāju cīkstēšanās dos labumu arī auto pircējiem Latvijā

Autoražotāju cīkstēšanās pasaules līmenī sola labumus arī Latvijas automīļiem, šodien, 27.novembrī, ziņo laikraksts Diena.

Ievērojami palielināt piedāvāto modeļu gammu un paplašināt darbību strauji augošos pasaules tirgos - šie ir principi, ar kuriem Volkswagen (VW) koncerns plāno palielināt pārdoto automašīnu skaitu no aptuveni 6,1 miljona šogad līdz 11 miljoniem 2018.gadā un kļūt par pasaules lielāko autoražotāju, norāda laikraksts.

Lai gan pie iekārotajām valstīm tiekot nosaukta Ķīna, Indija, ASV un Krievija, kam iecerēts piedāvāt speciāli šiem tirgiem radītus auto, VW importētāja Baltijā SIA Auto Group Baltic vadītājs Mihaels Špē Dienai pieļāvis, ka arī Latvijas patērētājiem no tā varētu atlēkt savs labums attiecībā uz izvēli un cenu.

Dienas uzrunātie pasaulē lielāko autoražotāju pārstāvji gan atturējušies komentēt sāncenšu aktivitātes, taču viņu teiktais liecina: par savām pozīcijām kompānijas gatavas cīnīties.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Turpinot vietējās nozīmes maršrutu autobusu tarifu vienādošanu, no 2017. gada 1. maija SIA Galss Buss apkalpotajos maršrutos, kas savieno Rīgu ar Sauriešiem, Cekuli, Jauncekuli, Upeslejām, Ropažiem, Kākciemu un Salaspili, braukšanas maksa...

Reklāma