Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Vitālijs Stīpnieks, Dienasmediji

Aviobiļetes varētu kļūt dārgākas  6

Aviokompānijas visus zaudējumus, kas tām radušies no Īslandes vulkāna izvirduma kompensēšot, bet tas varot notikt arī uz biļešu cenu pieauguma, norāda airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš arī piebilda, ka zaudējumi būs mazāki tām aviosabiedrībām, kuras ir restrukturizējušās un kuru zaudējumi jau iepriekš bijuši mazāki. Pie šādām arī piederot airBaltic.

Saistītie raksti

J.Vanags uzsver, ka daudzi lēmumi patlaban tiekot pieņemti balstoties uz datu simulāciju Londonā, bet reāli mērījumi virs Latvijas netiekot veikti. Tajā pašā laikā aviokompānijām tiekot uzlikts par pienākumu, saskaņā ar Eiropas Savienības prasībām, maksāt kompensācijas, mainīt lidojumus, līdz ar to sanākot, ka aviokompānijām esot reālas izmaksās, balstoties uz simulētiem datiem.

«Lidojumi atsāksies tad, kad būsim 100% droši, ka lidojums var notikt, jo drošība ir absolūta prioritāte. Viena lieta ir Latvijas gaisa telpa, šeit mēs uzsākam lidojumu, bet svarīgs ir arī otrs galamērķis, kur nosēžamies,» norāda J. Vanags.

Pēdējā informācija liecina, ka airBaltic ir atcēlusi paredzētos lidojumus no Rīgas līdz plkst. 24:00 šodien, 19.aprīlī, vulkāna izvirduma Islandē radītā pelnu mākoņa dēļ.

airBaltic brīdina pasažierus, ka lidojumi, iespējams, tiks atcelti arī pēc plkst. 24:00. Jaunākā informācija tiks sniegta plkst. 19:30.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma