Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Foto: AFP

Aviokompānijām dzenoties pēc peļņas, lētas gaisa satiksmes dienas skaitītas  4

Patiešām lētas gaisa satiksmes dienas ir skaitītas, brīdina Vācijas gaisa ceļojumu nozares asociācija, norādot, ka aviokompānijām jāpalielina sava peļņa, lai tās paliktu maksātspējīgas, raksta thelocal.de.

«Lidošana kļūs dārgāka,» sacījis Klauss-Peters Siglohs, asociācijas prezidents. «Ļoti lēto biļešu laiks tuvojas noslēgumam,» viņš teicis laikrakstam Hamburger Abendblatt.

Saistītie raksti

«Vidējai pelņai jāpieaug, ja nākotnē vēlamies maksātspējīgas aviokompānijas,» viņš norādījis.

Vācijas aviokompānijas Lufthansa un Air Berlin patlaban saskaras ar grūtībām un cenšas samazināt savas izmaksas. Lufthansa šā gada pirmajā pusē strādājusi ar 168 miljonu eiro zaudējumiem, bet Air Berlin gada otrajā ceturksnī cietusi 66 miljonu eiro zaudējumus.

Lufthansa biļešu cenas jau sāk augt, liecinot vēstule investoriem. Arī aviokompānijas pārstāvis apliecinājis, ka «lidošana kļūst dārgāka».

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma