Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Baltic Bike nomas velosipēdu nebūšot  10

Velosezona Rīgā strauji uzņem apgriezienus, tomēr vairs nav manāmi ne zaļie Baltic Bike nomas velosipēdi, ne to novietnes – AS Air Baltic Corporation šā gada martā atteicās no pērn noslēgtā zemes nomas līguma par velonomas punktu ierīkošanu un apsaimniekošanu zemesgabalos, raksta laikraksts Latvijas Avīze.


Laikraksts norāda, ka kompānijā Air Baltic vēl pirms mēneša uzsvēra - velonoma būs, jo uzņēmums strādājot pie šī servisa nākotnes veidola, taču pagaidām, šķiet, tas vēl nav atrasts.

Savukārt Rīgas domē norādīts, ka uzņēmums ar pašvaldību noslēgto līgumu par zemesgabalu nomu velonomas punktu ierīkošanai martā izbeidzis pirms termiņa, jau četrus mēnešus iepriekš brīdinot par to.

Rīgas domes Īpašuma departaments plānojot izsludināt jaunu nomas tiesību izsoli velonomas punktu tīkla ierīkošanai un apsaimniekošanai uz iepriekš Baltic Bike vajadzībām iznomātajiem zemes gabaliem.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma