Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Baltic Logistic System-Latvija maina zīmolu

Kurjerpakalpojumu kompānija Baltic Logistic System-Latvija ir mainījusi savu nosaukumu. Kopš šā gada 7. novembra uzņēmuma nosaukums ir DPD Latvija, Db.lv informēja DPD Latvija mārketinga un pārdošanas vadītājs Ainārs Gilis.

"Mūsu mērķis, strādājot zem vienota zīmola, ir palīdzēt Latvijas uzņēmējiem attīstīt savu biznesu ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Uzņēmējiem būs pilnīgi skaidrs, ka viņi saņem visus sūtījumu piegādes pakalpojumus no vienām rokām – viena pakalpojumu sniedzēja," tā komentē DPD Latvija valdes priekšsēdētāja Jūlija Moreva.

"Pēc zīmola nomaiņas, kompānija turpinās nostiprināt savas tirgus pozīcijas, nodrošinot augstas kvalitātes un uzticamus sūtījumu piegādes pakalpojumus visā Eiropā, reizē vienkāršojot klientu apkalpošanas procedūras. Laikā, kad pieaug pieprasījums pēc kurjerpasta pakalpojumiem, mums ir pilnībā jāizmanto tās priekšrocības, ko sniedz starptautisks pārvadājumu tīkls," uzsver J.Moreva.

Līdz ar zīmola maiņu, DPD Latvija turpina integrēšanos vienā no lielākajiem Eiropas sūtījumu tīkliem DPD, kas apvieno vairāk nekā 30 valstis. DPD tīkls Latvijā ir pārstāvēts kopš 2002. gada.

"Mēs ticam, ka šis lēmums bs pietiekami spēcīgs stimuls kompānijas turpmākajai staraujajai izaugsmei. Finanšu resursi un pieredze, ko nodrošina DPD tīkla īpašnieks GeoPost, ļaus veiksmīgi attīstīt projektus, nodrošināt pakalpojumu kvalitāti, kā arī efektīvi reaģēt uz vietējā tirgus izmaiņām," norāda A. Gilis.

DPD Latvija vadība pieņēma lēmumu par zīmola maiņu šā gada jūnijā. Līdz 2008.gadam uzņēmums būs pilnīgi pārgājis no BIZPAK uz DPD. Jaunais zīmols tiks lietots visos uzņēmuma piedāvato pakalpojumu nosaukumos, uz sūtījumu piegādes automašīnām, administratīvajām ēkām un noliktavām, kā arī DPD zīmols rotās kurjeru formastērpus.

Šobrīd zīmola nomaiņa tiek īstenota arī kaimiņvalstīs - māsas uzņēmumos DPD Eesti un DPD Lietuva.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma