Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Baltic Miles karte kalpos arī kā debetkarte  14

«Baltic Miles projekts ir tik nozīmīgs, ka nākotnē, iespējams, šis zīmols varētu pārspēt par airBaltic zīmolu»

To sacīja airBaltic prezidents Bertolds Fliks, piebilstot, ka pēdējo nedēļu laikā Baltic Miles programmai esot pievienojušies 40 tūkst. cilvēku. Līdz ar to Baltic Miles programmai pašlaik esot jau 300 tūkst. dalībnieku. Baltic Miles esot ieguvusi partnerus jau ārpus Latvijas robežām- arī Polijā, Vācijā un Skandināvijā. «Tāpēc esam nolēmuši spert soli tālāk un pārveidot Baltic Miles par norēķinu karti. Par šāda veida sadarbību esam runājuši ar Nordea,» informēja B. Fliks. Tā kā ne katram cilvēkam esot pieejamas kredītkartes, tad Baltic Miles varētu būt debetkarte.

 

DB gan novēroja, ka vairākās ārzemju lidostās sakarā ar Baltic Miles obligātu ieviešanu katram pasažierim, starp lidotājgribētājiem, īpaši ārzemniekiem, valda diezgan liela neapmierinātība. Proti, ja neesi Baltic Miles kartes īpašnieks vai neesi veicis lidojuma reģistrāciju elektroniski, par reģistrēšanos lidostā ir jāmaksā papildu maksa. Kā izvairīšanās no maksas tiek piedāvāta alternatīva, turpat uz vietas noformēt pieteikumu Baltic Miles kartei, kas reizēm kavē rindu un izraisa pasažieru neapmierinātību.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma