Neskatoties uz savas māteskompānijas airBaltic turbulencēm, Baltic Miles ievērojami audzējusi apjomus šodien raksta Dienas bizness.

Vislielākais apjoma pieaugums Baltic Miles 2011. gadā bijis piesaistīto partneru ziņā. No 37 līdz 130 audzis to uzņēmumu skaits, kuros Baltic Miles klientiem iespējams vākt punktus un attiecīgi saņemt balvas. Būtiski, par 118% palielinājies arī Baltic Miles programmas ietvaros savākto punktu izlietojums apmaiņā pret dažādām balvām- šeit kāpums ir no 62 miljoniem punktu 2010. gadā līdz 135 miljoniem pērn.

«Latvijā katram iedzīvotājam ir vidēji 15 dažādas atlaižu un punktu vākšanas kartes. Baltic Miles mērķis ir kļūt par vienīgo lojalitāšu programmas karti, kas klientam ikdienā ir nepieciešama gan pērkot pārtiku vai degvielu, gan dažādus pakalpojumus, ceļojumus vai izklaides iespējas,» DB sacīja Baltic Miles izpilddirektors Gabi Kools, kurš šajā uzņēmumā strādā kopš 2011. gada maija.

Pašlaik Baltic Miles ir pusmiljons klientu, no tiem lielākā daļa Baltijas valstīs, taču mērķis ir kļūt par vadošo lojalitātes programmu Ziemeļu un Austrumeiropā. «Perspektīvākie tirgi, kuros tuvākajā laikā gribam paplašināt savu darbību, ir Krievija un Ukraina. Pēdējo piecu gadu pieredze liecina, ka, lai arī nākotnē pastāvēs arī atsevišķas lojalitātes programmas, to konsolidācija turpināsies, veidojoties dažādu produktu un pakalpojumu kopējām programmām,» stāsta G. Kools. Viņš uzsver, ka iespēja savāktos Baltic Miles punktus apmainīt pret bezmaksas vai lētākām airBaltic biļetēm vēl arvien ir klientu pieprasītākā izvēle, taču sola, ka notiks pārrunas arī ar citiem starptautiskiem aviopārvadātājiem, lai Baltic Miles savāktos punktus varētu pārvērst lidojumos arī uz vietām, ko airBaltic pašlaik nepiedāvā. Pērnā gada decembrī no 6000 uz 4200 samazināts minimālo punktu skaits, ko nepieciešams savākt, lai saņemtu bezmaksas airBaltic lidojumu.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra