Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Baltic Motors tirgos arī Mazdas

No š.g. janvāra Baltic Motors ir kļuvis par otro Mazda dīleri Latvijā. Mazda tirdzniecība un servisa pakalpojumi tiek veikti Baltic Motors Autocentrs Lidosta, kas atrodas pa ceļam uz starptautisko lidostu Rīga, Jūrkalnes ielā 100, Db.lv informēja Baltic Motors mārketinga vadītāja Agrita Lapinska.

''Esam likuši stabilus pamatus, lai sīvajā Latvijas auto tirgus konkurencē Mazda automašīnas sasniegtu arvien augstākas pozīcijas. Ar šodienu Mazda klientiem vairs nevajadzēs zaudēt laiku satiksmes sastrēgumos uz Rīgas tiltiem, jo, tagad jauni Mazda automobiļu pārdošanas un servisa pakalpojumi tiek sniegti abos Daugavas krastos. Mēs esam maksimāli pietuvinājuši mūsu biznesu klientu darba un dzīvesvietai,'' Mazda tirdzniecības uzsākšanu komentē Baltic Motors autocentrs Lidosta direktors Egils Zariņš.

Auto centra Baltic Motors Autocentrs Lidosta kopējā platība ir 4614 m², tā 1393 m² atrodas tirdzniecības salons, Mazda tirdzniecības salona platība – 550 m², 1451 m² - automašīnu servisa apkalpošanas zona.

SIA Baltic Motors dibināts 1992.gadā. Šajā gadā uzņēmums kļuva par Ford Motor Company autorizēto dīleri Latvijā. 2003.gadā 15. aprīlī Baltic Motors kļuva par Land Rover oficiālo pārstāvi Latvijā. Kopš 2008. gada 1. javāra Baltic Motors kļūst par Mazda dīleri Latvijā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma