Taksometru pakalpojumu sniedzējs BalticTAXI sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Tele2 ieviesis bezmaksas mobilo internetu taksometros, informē uzņēmums.

Tele2 bezmaksas mobilais internets BalticTaxi taksometros būs pieejams visiem taksometru parka pasažieriem neatkarīgi no tā, kādu mobilo sakaru operatoru tie izmanto. Tele2 taksometros nodrošinās datu lejupielādes ātrumu līdz 7,2 megabitiem sekundē (Mbps) un līdz 5,76 Mbps augšupielādē.

«Ārvalstu viesiem bezmaksas piekļuve mobilajam internetam ir ļoti būtiska, jo tiem mobilā interneta izmantošana ir salīdzinoši dārgs pakalpojums visabonēšanas tarifu dēļ,» stāsta BalticTAXI finanšu direktors Juris Erts.

Jau vēstīts, ka Baltic Taxi, kurā airBaltic privātajam līdzīpašniekam Baltijas Aviācijas sistēmām (BAS) nu jau pieder 97% kapitāldaļu, 2010. gadā uzrādīja strauju apgrozījuma, zaudējumu, kredītsaistību un aktīvu pieaugumu.

Kompānijas 2010. gada pārskats liecina, ka Baltic Taxi četras reizes audzējis apgrozījumu, sasniedzot 1,02 milj. Ls. Tā kā izmaksas augušas straujāk, Baltic Taxi pamatdarbība pērn vēl nesa zaudējumus 174 tūkst. Ls, kas ir 4,7 reizes lielāki nekā 2009. gadā.

Ingus Kļaviņš iepriekš DB atzina, ka kompānijas zaudējumi saistīti ar investīcijām biznesa attīstībā, galvenokārt auto parka atjaunošanā, bet blakus zaudējumu nesošus apstākļus, kas būtu saistīti ar krīzi, pērnais gads nav atnesis.

Nesen veiktās izmaiņas kapitāldaļu sadalījumā taksometru pakalpojumu uzņēmumā Baltic Taxi liecina, ka uzņēmējam Jānim Naglim patlaban pieder vairs tikai 3% uzņēmuma kapitāldaļu, kamēr 97% uzņēmuma kapitāldaļu pieder SIA Baltijas Aviācijas sistēmas.

Pirms tam Naglim piederēja 30% uzņēmuma kapitāldaļu, savukārt Baltijas Aviācijas sistēmām - 70% kapitāldaļu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra