Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

BalticTaxi šovasar savu autoparku palielinājis divreiz

BalticTAXI palielinājis autoparku divas reizes, septembra beigās tajā būs vairāk nekā 120 automašīnas.

Tādā veidā uzņēmums turpina ievērojami uzlabot pakalpojuma izpildes operativitāti, skaidro BalticTAXI direktors Ingus Kļaviņš. BalticTAXI ir novērojis, ka rudenī pieaug klientu skaits, kas izvēlas taksometru pakalpojumus īsām distancēm; pilsētnieki mazāk izmanto alternatīvos transporta līdzekļus un skolas sākšanās palielina jauniešu pieprasījumu pēc pakalpojumiem. Toties vērojams samazinājums taksomentru pakalpojumu lietošanā tūristu vidū, ko ietekmē tūrisma sezonas beigšanās.
BalticTAXI autoparkā pārsvarā ir Toyota markas vieglās automašīnas. Jaunās automašīnas tiek izvēlētas, ņemot vērā ērtumu un ekonomiskumu. Ar mazākām automašīnām pārvietošanās pa Rīgu ir vienkāršāka un ātrāka un saudzēt Rīgas gaisu, uzskata Baltic TAXI pārstāvis.
SIA BalticTAXI taksometru pakalpojumus sniedz kopš 2009.gada augusta. BalticTaxi īpašnieki ir Bertolda Flika uzņēmums Baltijas Aviācijas sistēmas (51%) un Jānis Naglis (49%).

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma