Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Baltijas valstis varētu veidot kopīgu aviokompāniju  3

Latvija, Lietuva un Igaunija iecerējušas veidot kopīgu aviokompāniju uz jau esošās airBaltic bāzes, par šādu ieceri vienojušies visu trīs valstu satiksmes ministri.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks Db informēja, ka airBaltic ir gatavi iesaistīties turpmākās pārrunās. Ar palielinātu kapitāla bāzi airBaltic varētu attīstīties vēl straujāk nekā līdz šim un paplašināt darbību Baltijas valstīs.

Baltijas valstis varētu veidot kopīgu aviokompānijuBaltijas valstis varētu veidot kopīgu aviokompāniju«Šāda Baltijas valstu aviokompānija jau pastāv – airBaltic veic tiešos lidojumus no Rīgas un Viļņas un 1.oktobrī uzsāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Turku. Aviokompānija apkalpo arī Igaunijas un Lietuvas reģionālās lidostas Tartu, Palangā un Kauņā. airBaltic šobrīd ir vairāk nekā 65% tirgus daļa Rīgas lidostā, un tā apkalpo gandrīz 50% no visas Baltijas pasažieru aviotirgus,» saka B. Fliks.

Viņš norāda, ka nodoms veidot kopīgu Baltijas valstu aviokompāniju pastāvēja jau pirms piecpadsmit gadiem, tādēļ airBaltic tika dots nosaukums, kas atspoguļotu lidsabiedrības darbību visā Baltijas reģionā.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma