Latvija, Lietuva un Igaunija iecerējušas veidot kopīgu aviokompāniju uz jau esošās airBaltic bāzes, par šādu ieceri vienojušies visu trīs valstu satiksmes ministri.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks Db informēja, ka airBaltic ir gatavi iesaistīties turpmākās pārrunās. Ar palielinātu kapitāla bāzi airBaltic varētu attīstīties vēl straujāk nekā līdz šim un paplašināt darbību Baltijas valstīs.

Baltijas valstis varētu veidot kopīgu aviokompānijuBaltijas valstis varētu veidot kopīgu aviokompāniju«Šāda Baltijas valstu aviokompānija jau pastāv – airBaltic veic tiešos lidojumus no Rīgas un Viļņas un 1.oktobrī uzsāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Turku. Aviokompānija apkalpo arī Igaunijas un Lietuvas reģionālās lidostas Tartu, Palangā un Kauņā. airBaltic šobrīd ir vairāk nekā 65% tirgus daļa Rīgas lidostā, un tā apkalpo gandrīz 50% no visas Baltijas pasažieru aviotirgus,» saka B. Fliks.

Viņš norāda, ka nodoms veidot kopīgu Baltijas valstu aviokompāniju pastāvēja jau pirms piecpadsmit gadiem, tādēļ airBaltic tika dots nosaukums, kas atspoguļotu lidsabiedrības darbību visā Baltijas reģionā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra