Viens no Ventbunkera akciju īpašniekiem Olafs Berķis šobrīd vairs nedomā, ka tuvākajā laikā varētu pārdot sev piederošās uzņēmuma akcijas, viņš atzina intervijā Db.lv.

Ventbunkers 1/7 daļu patiesais īpašnieks O.Berķis apliecināja, ka pirms pāris gadiem izskanējušā informācija par plāniem pārdot Ventbunkers bijusi patiesa, turklāt sarunas bijušas pietiekami nopietnas. «Bija sagatavota dokumentu pakete, var teikt līgums parakstīts. Es procesā iesaistījos, lai nebūt jāiet cauri tam, kam esam izgājuši šajos gados. Es jau nojautu, ka būs domstaprības, kā rezultātā Ventbunkera aktīvi zaudēs vērtību,» viņš atzina.

Jautāts, vai šobrīd būtu gatavs pārdot savas daļas, O. Berķis nedaudz ironozējot, atzina: tā kā šīs cīņas kļuvušas par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, domāju, kā bez tā dzīvošu, tāpēc tagad neesmu gatavs pārdot. O. Berķis, kurš Ventbunkeru sāka vadīt 1994. gadā, arī atzina, ka šobrīd joprojām Ventbunkers ir naudu nesošs uzņēmums. «Manā skatījumā tā vēl būs daudzus gadus, neraugoties uz, piemēram, Krievijas ostu attīstību. Nu negribas man tagad paņemt un «nokaut vistu, kas dēj katru dienu pa oliņai»,» tā O. Berķis.

Jautāts par attiecībām ar pārējiem Ventbunkera akcionāriem, tajā skaitā Aivaru Lembergu un viņa ģimeni, O. Berķis atzina, ka «nekādas attiecības nav», bet iepriekšējo tiesāšanos ar akcionāriem nesauc par karu – tas jau esot mediju izdomājums. «Manuprāt, karš ir tad, kad šauj,» tā O. Berķis.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar pērn notikušo Ventbunkers akcionāru sapulci un šogad Uzņēmumu reģistrā veiktajām izmaiņām O.Berķis atkal kļuvis par Ventbunkers padomes priekšsēdētāju, aizstājot līdzšinējo padomes vadītāju Šveices advokātu Rūdolfu Meroni.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra