Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Bez maksas atgādinās par transportlīdzekļu tehniskās apskates termiņu

CSDD piedāvā  jaunu pakalpojumu: īsziņu- atgādinājums par transportlīdzekļa tehniskās apskates beigu termiņu

Īsziņas- atgādinājumi par transportlīdzekļu tehniskās apskates beigu termiņu tiks nosūtīts nedēļu pirms derīguma termina beigām un pēdējā dienā. Ar šo piedāvājumu tiek papildināts CSDD sniegto e-pakalpojumu klāsts.
Pieteikties datu saņemšanai var, reģistrējoties interneta vietnē (www.csdd.lv) sadaļā e-pakalpojumi. Ar e-pakalpojumu starpniecību jebkurš cilvēks var saņemt visu informāciju par sevi kā autovadītāju un saviem transportlīdzekļiem, kā arī pieteikties atgādinājumiem par tehniskās apskates un OCTA beigu termiņiem. Pakalpojums ir pieejams fiziskām personām. Juridiskās personas var slēgt atsevišķus līgumus par informācijas un atgādinājumu saņemšanu.
CSDD turpina pilnveidot e-pakalpojumu sistēmu. Turpmāk atgādinājumus varēs saņemt arī  SMS formātā, kā arī tiek radīta iespēja norēķināties internetā par CSDD sniegtajiem pakalpojumiem un apmaksāt soda naudas par pārkāpumiem ceļu satiksmē.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma