Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  janvāris

  Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8656

  USD: 1.0668

Ražošana

Bezbiļetniekiem Vācijas vilcienos draudēs krimināllieta  4

Lai cīnītos ar augošo bezbiļetnieku skaitu Vācijas vilcienos, jau pēc pirmās pieķeršanas rosinās krimināllietas, raksta Sueddeutsche Zeitung.

(Foto: AFP/SCANPIX)(Foto: AFP/SCANPIX)Pieķerot braucēju bez biļetes, Deutsche Bahn turpmāk izmantos savas tiesības uzreiz rosināt pret bezbiļetnieku krimināllietu nevis gaidīs līdz trešajam šāda veida pārkāpumam kā līdz šim. Iemesls šim nopietnajam lēmumam ir lielais bez biļetes braucošo pasažieru skaits — šī gada pirmajā pusgadā jau pieķerti gandrīz 40 tūkst. bezbiļetnieku, salīdzinājumam visā 2008. gadā pieķerti tikai nedaudz vairāk par 50 tūkst. «zaķu». Jaunie, smagākie sodi varētu veicināt ierosināto krimināllietu pieaugumu Vācijā par 600 tūkst., lēš Spiegel. Tālajos braucienos plānotas biļetes iegādes iespējas arī pie vilciena pavadoņa, taču šajā gadījumā jārēķinās ar papildu piemaksām.

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma