Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Bezbiļetniekiem Vācijas vilcienos draudēs krimināllieta  4

Lai cīnītos ar augošo bezbiļetnieku skaitu Vācijas vilcienos, jau pēc pirmās pieķeršanas rosinās krimināllietas, raksta Sueddeutsche Zeitung.

(Foto: AFP/SCANPIX)(Foto: AFP/SCANPIX)Pieķerot braucēju bez biļetes, Deutsche Bahn turpmāk izmantos savas tiesības uzreiz rosināt pret bezbiļetnieku krimināllietu nevis gaidīs līdz trešajam šāda veida pārkāpumam kā līdz šim. Iemesls šim nopietnajam lēmumam ir lielais bez biļetes braucošo pasažieru skaits — šī gada pirmajā pusgadā jau pieķerti gandrīz 40 tūkst. bezbiļetnieku, salīdzinājumam visā 2008. gadā pieķerti tikai nedaudz vairāk par 50 tūkst. «zaķu». Jaunie, smagākie sodi varētu veicināt ierosināto krimināllietu pieaugumu Vācijā par 600 tūkst., lēš Spiegel. Tālajos braucienos plānotas biļetes iegādes iespējas arī pie vilciena pavadoņa, taču šajā gadījumā jārēķinās ar papildu piemaksām.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma