Dienas Bizness

 • 5 pirmdiena,
  decembris

  Sabīne, Sarma, Klaudijs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8430

  USD: 1.0642

Ražošana

Bezspēcības dēļ amatu pamet airBaltic padomes loceklis  7

Nacionālās aviosabiedrības airBaltic padomes loceklis Uldis Martinsons atteicies no airBaltic padomes locekļa amata, jo šā brīža situācijā neredz ne mazāko iespēju valsts interesēs mainīt lēmumu pieņemšanu aviosabiedrībā.  

«Valsts kā lielākā akcionāra tiesības nacionālajā aviosabiedrībā airBaltic netiek pienācīgi pārstāvētas un liedz nodrošināt aviosabiedrības darbības caurskatāmību un pilnīgu valsts interešu aizsardzību, iepazīstoties ar airBaltic akcionāru līgumu, piedāvāto konfidencialitātes līgumu, kā arī airBaltic valdes priekšsēdētāja Bertolta Flika darba stilu,» secina airBaltic padomes loceklis Uldis Martinsons.

Saistītie raksti

 

Viņš uzskata, ka valstij ir jāpanāk akcionāru līguma pārskatīšana, lai valsts pārstāvjiem būtu reālas tiesības pārstāvēt valsts intereses, tai skaitā tiesības par valstiski svarīgiem lēmumiem informēt gan valsti kā galveno akciju turētāju, gan sabiedrību. Pretējā gadījumā tā ir valsts līdzekļu izšķērdēšana padomes algošanai par nekā nedarīšanu.

 

Pēdējā laikā aktualizējies jautājums par airBaltic akcionāru līgumu, kas pēdējo reizi esot noslēgts, palielinot privātā akcionāra – B.Flikam piederošā uzņēmuma Baltijas Aviācijas sistēmas – pozīcijas.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas    3

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pirmdien, 5.decembrī ar jauno CS300 lidmašīnu veica testa lidojumu uz Liepāju. Uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags informē, ka Liepāja no Rīgas sasniegta...

Reklāma