Dienas Bizness

 • 22 trešdiena,
  februāris

  Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8486

  USD: 1.0537

Ražošana

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Biezās miglas dēļ Rīgā nevar nosēsties lidmašīnas; daļu reisu pārvirza uz citām lidostām

Šorīt biezās miglas dēļ lidostā Rīga nevar nosēsties vairākas lidmašīnās, tādēļ daļa reisu tiek pārvirzīti uz citām lidostām – Viļņā, Tallinā un Helsinkos. Pārvirzīti reisi skar aviokompānijas airBaltic un Ryanair.

Lidostas Rīga Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sarmīte Bunka-Brilijonka Db.lv informēja, ka kavējas vairāki desmiti reisu.

Viņa arī norādīja, ka atcelts šodien uz Briseli paredzētais reiss pulksten 10.35. Reiss atcelts, jo miglas dēļ lidmašīna no Briseles nav ielidojusi.

airBaltic pārstāvis Jānis Vanags Db.lv norādīja, ka aviokompānija šādos apstākļos dara visu iespējamo, lai nogādātu savus pasažierus paredzētajā galamērķī, izvērtējot optimālākos variantus savu saistību izpildē.

Viņš nenoliedza, ka gadījumā, ja biezā migla neizklīdīs, pasažieri no Viļņas un Tallinas lidostas uz Rīgu varētu tikt nogādāti ar autobusu. Vanags arī skaidro, ka ievērojama daļa airBaltic pasažieru ir tranzītpasažieri, kuri tālāk arī dodas uz, piemēram, Tallinu vai Helsinkiem, tāpēc viņiem, iespējams, nemaz nevajag nokļūt Rīgā.

Informācija lidostas Rīga mājaslapā liecina, ka pagaidām uz citām lidostām novirzīti septiņi reisi, no kuriem seši ir airBaltic, bet viens – Ryanair.

Komentāri

Reklāma