Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Biļete Rīgas sabiedriskajā transportā var maksāt 60 santīmus  10

Ja nākamgad Rīgas domes dotācija SIA Rīgas satiksme būs šobrīd plānotajā apjomā, braukšanas tarifs jānosaka 60 santīmu apmērā.

To paredz uzņēmuma 2010. gada budžets, liecina Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejai sagatavotie materiāli. Domes Finanšu departamenta vēstulē norādīts, ka plānotā dotācija ir 45.49 miljoni latu, bet pieprasītā – 52.87 miljoni.

Jautājums saasinājies pēc ierosinājuma piešķirt atvieglojumus Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu pedagoģiskajiem darbiniekiem, kam vajadzīga papildu dotācija 296.85 tūkstošu latu apmērā. Šādu dotāciju  iespējams piešķirt, palielinot kopējo deficīta līmeni Rīgas pilsētas pašvaldības budžetā vai samazinot izdevumus citu pašvaldību pamatfunkciju nodrošināšanai. Finanšu departaments ierosina Rīgas satiksmei pārskatīt darbības prioritātes un rast iespēju piešķirtā budžeta ietvaros segt papildu atvieglojumus Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu pedagoģiskajiem darbiniekiem.

Rīgas satiksmes pārstāve Iluta Bērziņa uzsvēra, ka līdz budžeta apstiprināšanai «nekādā gadījumā nav pamata runāt par tarifa izmaiņām.»

Pēc viņas teiktā, Finanšu departamenta publiskotā informācija un secinājumi balstīti uz sākotnējiem aprēķiniem, vienu no budžeta projekta variantiem - skaitļiem, kurus uzņēmumam ir jāsniedz pašvaldībai pārdomātu lēmumu pieņemšanai.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma