Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

BMW ir sieviešu auto (tabula)  41

Pašas populārākas automašīnas Latvijā gan sievietēm, gan vīriešiem ir Audi un Volkswagen, liecina Factum veiktais pētījums, ziņo laikraksts Dienas bizness.

Atbildot uz jautājumu: "Ja jums šobrīd būtu nepieciešams iegādāties automašīnu, kurai markai jūs dotu priekšroku?", vīriešiem trešajā vietā ir Mercedes Benz, savukārt sievietēm - BMW. Līdz ar to pirmo trijnieku gan vīriešu, gan sieviešu vidū veido Vācijas autoražotāju zīmoli. Jāatzīmē, ka BMW automašīnas neierindojās starp piecām automašīnām, ko vairums vīriešu vēlētos iegādāties.

Latvijas sieviešu Top 5 auto zīmoli:
1. Audi
2. Volkswagen
3. BMW
4. Toyota
5. Honda

Latvijas vīriešu Top 5 auto zīmoli:
1. Audi
2. Volkswagen
3. Mercedes Benz
4. Volvo
5. Toyota

Izkristalizējies ideālais Latvijas iedzīvotāju auto modelis, proti, tā ir vidējās klases automašīna ar benzīna dzinēju. Visbiežāk ideālās automašīnas etalons tika minēts Audi A4 ar benzīna dzinēju, aiz sevis atstājot VW Passat un Volvo S60. Vairākums aptaujāto priekšroku dotu tieši benzīna dzinējiem (41.5%), nevis dīzeļdzinējiem, kas, iespējams, saistīts ar straujo dīzeļdegvielas cenas kāpumu. Savukārt eko dzinēju izvēle ir vēl mazāka, hibrīddzinējiem dotu priekšroku tikai 11.4% respondentu, bet biodegvielas dzinējiem tikai 6%.

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma