Dienas Bizness

 • 8 ceturtdiena,
  decembris

  Gunārs, Vladimirs, Gunis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8510

  USD: 1.0730

Ražošana

BMW pārdevēji: BMW saistīšana ar agresīvu braukšanu ir stereotips  12

Db.lv jau vēstīja, ka tikko publiskoti satiksmes drošības akcijas Drošs paliek drošs rezultāti. Tās ietvaros veikta aptauja, kuras laikā uz jautājumu: "Kas, jūsuprāt, liecina par agresīvu braukšanas stilu?", 3% aptaujāto atbildēja - BMW. Uzzini, ko par to saka BMW pārdevēji - WESS Select.

Aptauja: Kas, jūsuprāt, liecina par agresīvu braukšanas stilu?

Atbildes: Apdzīšana – 42% ātrums – 21% Joslu maiņa – 18% Nerāda pagriezienus – 13% Braukšana pa ietvi – 3% BMW – 3%

Lai uzzinātu, kā šādus aptaujas rezultātus komentē BMW pārdevēji, Db.lv sazinājās ar uzņēmuma WESS Select pārstāvi Ilzi Grasi. Viņa skaidroja, ka BMW markas automašīnu saistīšana ar agresīvu braukšanu uzskatāma par stereotipu, kas pastāv Latvijas sabiedrībā. Lūgta minēt iemeslus, kādēļ šāds stereotips varētu būt izveidojies, I. Grase sacīja, ka tos nevēlas minēt, jo tie ir ļoti subjektīvi.  "Neuzskatam, ka mums ir tiesības vērtēt, kāds ir to cilvēku braušanas stils, kas ienāk mūsu autosalonā," atbildēja I. Grase.

I. Grase informēja, ka WESS Select neveic nekādus īpašus pasākumus, lai mazinātu šo stereotipu. Viņa akcentēja, ka BMW savas automašīnas pozicionē, izmantojot saukli "Bauda braukt".

Jaunākās ziņas kategorijā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā  10

Aviokompānija nākamgad varētu izvietot Latvijā Boeing 737-800, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness. «Mēs plānojam nākamajā gadā izveidot apkalpes bāzi Rīgā, bet patlaban mums nav nekādas papildu informācijas par...

Reklāma