Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

BMW pārdevēji: BMW saistīšana ar agresīvu braukšanu ir stereotips  12

Db.lv jau vēstīja, ka tikko publiskoti satiksmes drošības akcijas Drošs paliek drošs rezultāti. Tās ietvaros veikta aptauja, kuras laikā uz jautājumu: "Kas, jūsuprāt, liecina par agresīvu braukšanas stilu?", 3% aptaujāto atbildēja - BMW. Uzzini, ko par to saka BMW pārdevēji - WESS Select.

Aptauja: Kas, jūsuprāt, liecina par agresīvu braukšanas stilu?

Atbildes: Apdzīšana – 42% ātrums – 21% Joslu maiņa – 18% Nerāda pagriezienus – 13% Braukšana pa ietvi – 3% BMW – 3%

Lai uzzinātu, kā šādus aptaujas rezultātus komentē BMW pārdevēji, Db.lv sazinājās ar uzņēmuma WESS Select pārstāvi Ilzi Grasi. Viņa skaidroja, ka BMW markas automašīnu saistīšana ar agresīvu braukšanu uzskatāma par stereotipu, kas pastāv Latvijas sabiedrībā. Lūgta minēt iemeslus, kādēļ šāds stereotips varētu būt izveidojies, I. Grase sacīja, ka tos nevēlas minēt, jo tie ir ļoti subjektīvi.  "Neuzskatam, ka mums ir tiesības vērtēt, kāds ir to cilvēku braušanas stils, kas ienāk mūsu autosalonā," atbildēja I. Grase.

I. Grase informēja, ka WESS Select neveic nekādus īpašus pasākumus, lai mazinātu šo stereotipu. Viņa akcentēja, ka BMW savas automašīnas pozicionē, izmantojot saukli "Bauda braukt".

Jaunākās ziņas kategorijā

Peru aizdegusies lidmašīna ar 141 cilvēku

Otrdien pēc avārijas nosēšanās Peru vidienes pilsētā Hauhā aizdegusies lidmašīna, kurā atradies 141 cilvēks, vēsta vietējie mediji. Negadījumā neviens cilvēks nav gājis bojā, tā kā pasažieri paspējuši laicīgi pamest lidmašīnu Boeing...

Reklāma