Dienas Bizness

 • 6 otrdiena,
  decembris

  Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8417

  USD: 1.0702

Ražošana

Boeing 787 Dreamliner kavēsies līdz nākamā gada beigām

ASV lidmašīnu ražotājs Boeing sestdien paziņojis, ka jauno Dreamliner modeļu izlaišanas termiņus bremzē apstāklis, ka kompānija nav bijusi informēta par ASV Federālās aviācijas administrācijas (FAA) kavēšanos ar jaunā lidaparāta sertificēšanu, informē aģentūra Reuters.

Vācu žurnālam Focus no FAA un lidmašīnu ražotāja izdevies izdibināt, ka pirmās Dreamliner piegādes būšot 2009. gada beigās un 2010. gada sākumā. FAA apstiprina kavēšanās iemeslus dēļ jaunā modeļa sertificēšanas, kas prasījusi ilgāku laiku.

Pirmā aviokompānija, kas saņems jauno Boeing 787 Dreamliner, būs Japānas All Nippon Airways, kurai jaunā modeļa piegādes tika plānotas uz 2008. gada maiju, tad pārceltas uz 2009. gada sākumu, bet nu zināms, ka varot rēķināties ar nākamā gada trešo ceturksni. Starp pirmajiem Dreamliner saņēmējiem būs arī Austrālijas aviolīnijas un dažu citu valstu aviokompānijas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas    3

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pirmdien, 5.decembrī ar jauno CS300 lidmašīnu veica testa lidojumu uz Liepāju. Uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags informē, ka Liepāja no Rīgas sasniegta...

Reklāma