Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Boeing 787 Dreamliner kavēsies līdz nākamā gada beigām

ASV lidmašīnu ražotājs Boeing sestdien paziņojis, ka jauno Dreamliner modeļu izlaišanas termiņus bremzē apstāklis, ka kompānija nav bijusi informēta par ASV Federālās aviācijas administrācijas (FAA) kavēšanos ar jaunā lidaparāta sertificēšanu, informē aģentūra Reuters.

Vācu žurnālam Focus no FAA un lidmašīnu ražotāja izdevies izdibināt, ka pirmās Dreamliner piegādes būšot 2009. gada beigās un 2010. gada sākumā. FAA apstiprina kavēšanās iemeslus dēļ jaunā modeļa sertificēšanas, kas prasījusi ilgāku laiku.

Pirmā aviokompānija, kas saņems jauno Boeing 787 Dreamliner, būs Japānas All Nippon Airways, kurai jaunā modeļa piegādes tika plānotas uz 2008. gada maiju, tad pārceltas uz 2009. gada sākumu, bet nu zināms, ka varot rēķināties ar nākamā gada trešo ceturksni. Starp pirmajiem Dreamliner saņēmējiem būs arī Austrālijas aviolīnijas un dažu citu valstu aviokompānijas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma