Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Braukšana vēl joprojām apgrūtināta visā valsts teritorijā

«Braukšanas apstākļi gan pa valsts galvenās nozīmes, gan reģionālās nozīmes autoceļiem praktiski visā valsts teritorijā, ir apgrūtināti. Autoceļi visu dienu tika tīrīti un kaisīti, taču tikai pēc snigšanas beigām ceļus ir iespējams pilnībā atbrīvot no sniega,» informē uzņēmuma Latvijas Valsts ceļi (LVC) pārstāvji.

Grūtāk izbraucami ir reģionālās un vietējās nozīmes autoceļi, jo tos tīra pēc galvenajiem ceļiem, prioritārā secībā, proti, vispirms nodrošina normālus braukšanas apstākļus uz A un B ziemas uzturēšanas klases ceļiem, un tikai pēc tam C, kas ir lielākā daļa reģionālo autoceļu, skaidro LVC pārstāvji.

Tāpat tiek atgādināts, ka autoceļa ziemas uzturēšanas klase, līdz ar to arī autoceļa faktiskais stāvoklis, viena maršruta, pat viena autoceļa ietvaros var atšķirties. Tāpēc braucot ziemas apstākļos, tiek aicināts izvēlēties ceļa stāvoklim un savām auto vadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma