Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Brīdina par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem  1

Rīgas domes Satiksmes departaments brīdina, ka sakarā ar snigšanu pilsētā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi.

"Kaut arī ielas tiek apstrādātas ar pretslīdes materiāliem, uz uzsnigušo sniega kārtu tie iedarbojas pakāpeniski, un braukšanas apstākļi ir apgrūtināti.

Aicinām autovadītājus braukt uzmanīgi. Meteoroloģiskās laika prognozes liecina, ka šodien nokrišņi slapja sniega un lietus veidā ir vēl gaidāmi, tāpēc aicinām autovadītājus ievērot drošu distanci un rēķināties, ka arī satiksmes plūsma pilsētā var būt lēnāka.

Kā informē ielu uzturēšanas uzņēmumi, kaisīšanas tehnika ielu apstrādei ar pretslīdzes materiāliem ir izbraukusi jau ap pulksten desmitiem un šobrīd turpina veikt kaisīšanas darbus," teikts paziņojumā medijiem.

Rīgas pilsētā ielu uzturēšanas darbus veic uzņēmumi A/S Ceļu pārvalde, SIA Pilsētas Eko serviss, KS RT ROAD un tiltu uzturēšanu - SIA Rīgas tilti.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma