Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Brīdina par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem  1

Rīgas domes Satiksmes departaments brīdina, ka sakarā ar snigšanu pilsētā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi.

"Kaut arī ielas tiek apstrādātas ar pretslīdes materiāliem, uz uzsnigušo sniega kārtu tie iedarbojas pakāpeniski, un braukšanas apstākļi ir apgrūtināti.

Aicinām autovadītājus braukt uzmanīgi. Meteoroloģiskās laika prognozes liecina, ka šodien nokrišņi slapja sniega un lietus veidā ir vēl gaidāmi, tāpēc aicinām autovadītājus ievērot drošu distanci un rēķināties, ka arī satiksmes plūsma pilsētā var būt lēnāka.

Kā informē ielu uzturēšanas uzņēmumi, kaisīšanas tehnika ielu apstrādei ar pretslīdzes materiāliem ir izbraukusi jau ap pulksten desmitiem un šobrīd turpina veikt kaisīšanas darbus," teikts paziņojumā medijiem.

Rīgas pilsētā ielu uzturēšanas darbus veic uzņēmumi A/S Ceļu pārvalde, SIA Pilsētas Eko serviss, KS RT ROAD un tiltu uzturēšanu - SIA Rīgas tilti.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma