Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Buksē satiksme pār Zemitānu tiltu  2

Ceturtdien ap plkst. pusastoņiem vakarā, Rīgā, pāri Zemitānu tiltam faktiski nebija iespējams pārbraukt ar sabiedrisko transportu, satiksme nekust, db.lv stāstīja aculiecinieks, kurš kājām devās pāri tiltam, jo nevarēja sagaidīt trolejbusu, un redzējis, ka tilts ir apledojis. Viņš novērojis, ka vieglie auto mēģina tikt pāri tiltam, bet arī tiem viegli neiet.

Tiesa, pie Db. lv biroja Rīgas centrā, autosatiksme bija raita, ielas ir no kūstošā sniega slapjas. Jau ziņots, ka trešdien Rīgā uzsniga pirmais sniegs, bet daudzi autovadītaji vēl nebija paspējuši nomainīt vasaras riepas pret ziemas riepām. Servisa uzņēmumos veidojas vairāku stundu garas rindas uz riepu nomaiņu. Rīgas atbildīgie dienesti jau no rīta ziņoja, ka ielās esot izbraucis transports, kas veic ceļu uzkopšanas darbus ziemā.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens    3

Pēc 18 dienu un 12,45 tūkst. km gara ceļojuma - caur Kazahstānu, Krieviju, Baltkrieviju, Poliju, Vāciju, Beļģiju un Franciju - Londonu sasniedzis pirmais tiešais konteinervilciens no Jivu pilsētas Ķīnā, vēsta ārvalstu mediji. Tā...

Reklāma