Dienas Bizness

  • 28 piektdiena,
    aprīlis

    Gundega, Terēze

  • Eiro kalkulators

     EUR  LVL

Ekonomika

Buksē satiksme pār Zemitānu tiltu  2

Ceturtdien ap plkst. pusastoņiem vakarā, Rīgā, pāri Zemitānu tiltam faktiski nebija iespējams pārbraukt ar sabiedrisko transportu, satiksme nekust, db.lv stāstīja aculiecinieks, kurš kājām devās pāri tiltam, jo nevarēja sagaidīt trolejbusu, un redzējis, ka tilts ir apledojis. Viņš novērojis, ka vieglie auto mēģina tikt pāri tiltam, bet arī tiem viegli neiet.

Tiesa, pie Db. lv biroja Rīgas centrā, autosatiksme bija raita, ielas ir no kūstošā sniega slapjas. Jau ziņots, ka trešdien Rīgā uzsniga pirmais sniegs, bet daudzi autovadītaji vēl nebija paspējuši nomainīt vasaras riepas pret ziemas riepām. Servisa uzņēmumos veidojas vairāku stundu garas rindas uz riepu nomaiņu. Rīgas atbildīgie dienesti jau no rīta ziņoja, ka ielās esot izbraucis transports, kas veic ceļu uzkopšanas darbus ziemā.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma