Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Būs jauna Dacia Logan  2

Nākamgad Rumānijā un vēl pēc gada Latvijā pārdošanā nonāks jaunais Dacia Logan Pickup, Db.lv informēja autoražotāja pārstāvji Latvijā.  

"Logan Pickup piemīt visas īsta Logan labākās īpašības - tas ir aprīkots ar Renault oriģinālajiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, un tam ir tāda pati šasija kā Logan MCV, kas padara Logan Pickup gan mūsdienīgu, gan izturīgu. Logan Pickup izceļas arī ar savu praktiskumu, kas ir viena no Logan saimes pamata iezīmēm - 1,80 metrus garajā kravas nodalījumā var iekraut kravu, kas sver līdz 800 kg. Logan Pickup ir arī 300 litru kravas telpa aiz sēdekļiem," informē autoražotājs.
 
Pārdošanā Logan Pickup Rumānijā parādīsies 2008. gadā. Kā pastāstīja autoražotāja pārstāvji Latvijā, nonākšana līdz mūsu tirgum prasīs vismaz gadu. Dacia LoganPickup cena būšot aptuveni tāda pati, kā pašlaik pārdošanā esošajām Dacia Logan automašīnām, proti, aptuveni seši tūkstoši latu.

Latvijā Dacia pārdošanas apjomi 2007. gada 8 mēnešos ir palielinājušies par 47% salīdzinot ar 2006. gada šo pašu periodu (140 auto pērn un 206 auto šogad).


 

 

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma