Dienas Bizness

 • 22 trešdiena,
  februāris

  Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8486

  USD: 1.0537

Ražošana

Būtiskas izmaiņas vilcienu maršrutā Rīga - Tukums  2

No 25. jūnija līdz 5. augustam, sliežu ceļu remonta dēļ, vilcienu maršrutā Rīga - Tukums būs būtiskas izmaiņas, Db.lv informēja A/s Pasažieru vilciens. Vilcieni šajā maršrutā kursēs posmā Rīga - Sloka - Rīga, bet pasažieru pārvadājumus no Slokas uz Tukumu nodrošinās speciāli norīkoti autobusi.

Autobusos būs derīgas attiecīgā vilcienu maršruta mēnešbiļetes, kā arī vienreizējās braukšanas biļetes. Izmaiņas stāsies spēkā 25. jūnijā no plkst. 10.00.

Speciālie autobusi Slokā aties no laukuma, kas atrodas pretī stacijas ēkai otrpus dzelzceļa sliedēm. Slokas stacijā atradīsies īpaši Pasažieru vilciena darbinieki, kas nepieciešamības gadījumā palīdzēs cilvēkiem atrast autobusa atiešanas vietu. Ķemeros, Smārdē, Tukumā-1 un Tukumā-2 autobusi apstāsies pie dzelzceļa stacijas (laukumā aiz stacijas ēkas). Savukārt pieturas punktos Kūdra un Milzkalne autobusi apstāsies uz šosejas pie pagrieziena uz pieturas punktu Kūdra vai Milzkalne.

Lai pasažieri ātrāk un ērtāk varētu nokļūt sev vēlamā vietā, laikā, kad ir aktīvākā pasažieru plūsma, būs norīkoti vairāki autobusi, kuru pieturvietu skaits salīdzinājumā ar attiecīgajam vilcienam paredzētajām pieturām posmā Sloka - Tukums - Sloka nedaudz atšķirsies, tādēļ pasažieriem lūgums sekot līdzi informācijai, kas būs novietota uz autobusiem.

Vilcieni Rīgas centrālajā dzelzceļa stacijā pienāks ierastajā laikā, taču autobusi no Tukuma aties par aptuveni 20 minūtēm agrāk, nekā ierasts, tādēļ lūgums pasažieriem stacijā ierasties savlaicīgi un iepazīties ar jaunajiem kustību sarakstiem.

Informācija par izmaiņām kustību sarakstos būs izvietota dzelzceļa stacijās, kā arī to var iegūt, zvanot pa a/s Pasažieru vilciens uzziņu tālruni 7232135 (no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00), pa tālr. 1188, kā arī a/s Pasažieru vilciens mājas lapā www.pv.lv.

 

Reklāma