Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Caterpillar var izvēlēties Latvijas ostas  1

Viens no pasaules līderiem celtniecības un ceļu būves aprīkojumu ražošanā Caterpillar izskata iespēju savu produkciju uz austrumu tirgiem piegādāt caur Rīgas un Ventspils ostām.

Par to šodien vēsta laikraksts Bizness&Baltija.

Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida apstiprinājusi, ka ministrijas pārstāvjiem bijusi tikšanās ar Caterpillar pārstāvniecību Baltijā, tomēr no plašākiem komentāriem ministrija pagaidām atturas. Savukārt no kompānijas galvenās mītnes ASV atbilde par tās plāniem Latvijā laikraksts vēl nav saņēmis. 

Catepillar ienākšana Latvijā būtu liels ieguvums valsts tranzītbiznesam, kas pagaidām cenšas noturēt apgrozījumu iepriekšējā gada līmenī.

Caterpillar jau vairāk nekā 80 gadus ražo un visā pasaulē piegādā plaša spektra celtniecības, ceļu būves un lauksaimniecības tehniku.

Caterpillar ir vairāk nekā 480 pārstāvniecības 50 pasaules valstīs.
Pasaules ekonomiskā krīze atstājusi iespaidu arī uz Caterpillar, un kompānijas zaudējumi šā gada pirmajā ceturksnī bija 112 miljoni ASV dolāru jeb 53.7 miljoni latu.

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma