Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Caterpillar var izvēlēties Latvijas ostas  1

Viens no pasaules līderiem celtniecības un ceļu būves aprīkojumu ražošanā Caterpillar izskata iespēju savu produkciju uz austrumu tirgiem piegādāt caur Rīgas un Ventspils ostām.

Par to šodien vēsta laikraksts Bizness&Baltija.

Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida apstiprinājusi, ka ministrijas pārstāvjiem bijusi tikšanās ar Caterpillar pārstāvniecību Baltijā, tomēr no plašākiem komentāriem ministrija pagaidām atturas. Savukārt no kompānijas galvenās mītnes ASV atbilde par tās plāniem Latvijā laikraksts vēl nav saņēmis. 

Catepillar ienākšana Latvijā būtu liels ieguvums valsts tranzītbiznesam, kas pagaidām cenšas noturēt apgrozījumu iepriekšējā gada līmenī.

Caterpillar jau vairāk nekā 80 gadus ražo un visā pasaulē piegādā plaša spektra celtniecības, ceļu būves un lauksaimniecības tehniku.

Caterpillar ir vairāk nekā 480 pārstāvniecības 50 pasaules valstīs.
Pasaules ekonomiskā krīze atstājusi iespaidu arī uz Caterpillar, un kompānijas zaudējumi šā gada pirmajā ceturksnī bija 112 miljoni ASV dolāru jeb 53.7 miljoni latu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma