Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Caterpillar var izvēlēties Latvijas ostas  1

Viens no pasaules līderiem celtniecības un ceļu būves aprīkojumu ražošanā Caterpillar izskata iespēju savu produkciju uz austrumu tirgiem piegādāt caur Rīgas un Ventspils ostām.

Par to šodien vēsta laikraksts Bizness&Baltija.

Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida apstiprinājusi, ka ministrijas pārstāvjiem bijusi tikšanās ar Caterpillar pārstāvniecību Baltijā, tomēr no plašākiem komentāriem ministrija pagaidām atturas. Savukārt no kompānijas galvenās mītnes ASV atbilde par tās plāniem Latvijā laikraksts vēl nav saņēmis. 

Catepillar ienākšana Latvijā būtu liels ieguvums valsts tranzītbiznesam, kas pagaidām cenšas noturēt apgrozījumu iepriekšējā gada līmenī.

Caterpillar jau vairāk nekā 80 gadus ražo un visā pasaulē piegādā plaša spektra celtniecības, ceļu būves un lauksaimniecības tehniku.

Caterpillar ir vairāk nekā 480 pārstāvniecības 50 pasaules valstīs.
Pasaules ekonomiskā krīze atstājusi iespaidu arī uz Caterpillar, un kompānijas zaudējumi šā gada pirmajā ceturksnī bija 112 miljoni ASV dolāru jeb 53.7 miljoni latu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma