Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8555

  USD: 1.0533

Ražošana

Ceļu satiksme Romā atzīta par bīstamāko Eiropā

Eiropas automobilistu sabiedriskās organizācijas pētījums, kurš tika iesākts 2004. gadā, par savu uzdevumu izvirzīja – noteikt autoceļu drošības līmeni Eiropā, noskaidrot svarīgākās problēmas un to atrisināšanas veidus, lai to visu piedāvātu ES valstu parlamentu izskatīšanai.

Organizācijas aktīvisti izveidoja arī lielāko Rietumeiropas pilsētu autoceļu drošības reitingu. Pirmo neprestižo vietu tajā ieņem Roma, kur ir visaugstākais mirstības un traumatisma gadījumu skaits, kas ir radies ceļu satiksmes negadījumu rezultātā.

Dienvidu temperaments, kas bieži tiek piedēvēts itāļu autovadītājiem, nav vienīgais šī rādītāja izskaidrotājs. Pētījuma dati liecina, ka īstie avāriju iemesli ir daudz dziļāki. To pamatā ir satiksmes organizācijas sistēma valstī un nepietiekošā satiksmes noteikumu pārkāpšanas profilakse.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma