Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Ceļu satiksme Romā atzīta par bīstamāko Eiropā

Eiropas automobilistu sabiedriskās organizācijas pētījums, kurš tika iesākts 2004. gadā, par savu uzdevumu izvirzīja – noteikt autoceļu drošības līmeni Eiropā, noskaidrot svarīgākās problēmas un to atrisināšanas veidus, lai to visu piedāvātu ES valstu parlamentu izskatīšanai.

Organizācijas aktīvisti izveidoja arī lielāko Rietumeiropas pilsētu autoceļu drošības reitingu. Pirmo neprestižo vietu tajā ieņem Roma, kur ir visaugstākais mirstības un traumatisma gadījumu skaits, kas ir radies ceļu satiksmes negadījumu rezultātā.

Dienvidu temperaments, kas bieži tiek piedēvēts itāļu autovadītājiem, nav vienīgais šī rādītāja izskaidrotājs. Pētījuma dati liecina, ka īstie avāriju iemesli ir daudz dziļāki. To pamatā ir satiksmes organizācijas sistēma valstī un nepietiekošā satiksmes noteikumu pārkāpšanas profilakse.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu  3

Pirmais jaunais zemās grīdas tramvajs uz Imantu sāks kursēt maija beigās, pastāstīja pašvaldības SIA Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis. Viņš informēja, ka pirmais tramvajs ir piegādāts, bet, pirms tas sāk kursēt, tas jāsagatavo un...

В Латвии уже можно застраховать жизнь с Ллойд!

Полис страхования жизни крупнейшей страховой корпорации в мире Ллойд теперь доступен и жителям Латвии В Латвии все большую популярность приобретает страхование жизни. Так мы устроены – заботимся о своих родных, членах семей. Любого...

Reklāma