Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Chrysler atsauks 500 000 mašīnas

Pēc vairākām sūdzībām par uguns izcelšanos Chrysler mašīnās Dodge Durango, Jeep Liberty un Dodge Avenger, automašīnu koncerns DaimlerChrysler ir nolēmis atsaukt 500 000 automašīnas, ziņo Associated Press. Chrysler oficiālais pārstāvis Latvijā TC Motors Db.lv norādija, ka viņu rīcībā nav informācijas par automašīnu atsaukšanu Latvijā.

DaimlerChrysler paziņoja, ka tā ir saņēmusi 66 sūdzības par uguns izcelšanos 2004. līdz 2006. gada apvidus automašīnu modeļos - Dodge Durango. Uguns izceļas automašīnas vadītāja pusē, elektrības vadu pārkaršanas rezultātā. Auto ražotājs atsauks 328 424 Dodge Durango.

DaimlerChrysler ir nolēmis atsaukt arī 149 605 2006. gada Jeep Liberty apvidus automašīnu modeļus. Šai mašīnai ķibele ir radusies kondicioniera iekārtā, kā rezultātā vairākās automašinās ir notikusi aizdegšanās.

Savukārt Chrysler 2008. gada modelim Dodge Avenger ir radušās problēmas ar šofera un priekšējā pasažiera durvju drošību. 11 000 Dodge Avenger mašīnas tiks atsauktas atpakaļ uz rūpnīcu pārbūvei.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma