Dienas Bizness

 • 20 ceturtdiena,
  oktobris

  Leonīds, Leonīda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Copterline atsāk helikopteru satiksmi starp Tallinu un Helsinkiem  1

Pēc ilga pārtraukuma un rūpīgas sagatavošanās Copterline trešdien atsāk regulārus lidojumus Tallina-Helsinki maršrutā, vēsta baltic-course.com

Pirmais reiss noticis 8.00 trešdien no Helsinkiem. Plānoti pieci turp un atpakaļ lidojumi dienā, un pēdējais no Tallinas būs 17.30.

Saistītie raksti

Ceļojuma laiks ir 18 minūtes.

Maršruts galvenokārt ir paredzēts biznesa ceļotājiem.

«Helikoptera maršruta izmantošana ietaupa vismaz piecas stundas dienā, salīdzinot ar citiem transporta veidiem,» sacījis FastClass Oy vadītājs Kari Ljungbergs.

Maršrutu apkalpo Igaunijas uzņēmums Copterline OÜ. Somijas kompānija FastClass Oy ir helikoptera īpašniece un nodrošina tehnisko apkopi.

Copterline sāk lidot starp Tallinu un Helsinkiem jau trešo reizi. Maršruts, kas tika atklāts 2000.gadā, tika slēgts pēc traģiska negadījuma 2005.gadā, kad helikopters iekrita Tallinas līcī, nogalinot visus tajā esošos cilvēkus. 2008.gadā lidojumi tika atsākti, bet pēc dažiem mēnešiem tie tika pārtraukti mazās intereses dēļ.

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma